All Saulius Bagaliunas


Featured Products

Product Description
Populiariausių visų laikų lietuviškų komedijų NEPATYRĘS ir TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... prodiuseriai pristato naują provokuojančią santykių komediją O, NE! O, TAIP! Iš pirmo žvilgsnio, visų mūsų gyvenimai labai panašūs. Mes gyvename panašiuose namuose, naudojamės tais pačiais išmaniaisiais telefonais, dalijamės tomis pačiomis naujienomis tuose pačiuose socialiniuose tinkluose... Vienintelė paslaptis, kuri mums dar liko - tai, kas vyksta už mūsų miegamojo durų. Būtent dėl to naujos komedijos O, NE! O, TAIP! kūrėjai pravers duris į Jūsų kaimynų ir draugų miegamuosius jau šių metų vidurvasarį. Patikėkite, Jūs juoksitės, stebėsitės, vėl juoksitės ir... negalėsite patikėti, kokiems dalykams žmonės ryžtasi dėl pačio didžiausio malonumo - siekdami patirti meilės kulminaciją - didįjį O! Komedijos O, NE! O, TAIP! centre - penkių labai skirtingų porų santykiai. Jonas (akt. Rokas Petrauskas ir Ieva (akt. Skaistė Anusevičiūtė) - tiesiog svajonių pora, tačiau Jonas vis nepasiperša Ievai, o Ieva turi labai neįprastą troškimą... Aistra tarp Rimanto (akt. Giedrius Savickas) ir Dalios (akt. Gintarė Latvėnaitė) jau senokai išblėso, bet poros psichologas pasiūlė labai intriguojantį žaidimą, kuris aukštyn kojomis apvers jų gyvenimą... Tomas (akt. Eimutis Kvosčiauskas) ir Viktorija (akt. Ineta Stasiulytė) niekaip negali susilaukti vaikų, o Viktorija lovoje visiškai nepatiria malonumo, kol vieną dieną ją neįprastai sujaudina dar nematyta Tomo reakcija... Algimantas (akt. Arūnas Storpirštis ) ir Nijolė (akt. Rimantė Valiukaitė) kartu jau ne vieną dešimtmetį. Bėda tik, kad kiekviena diena drauge vis labiau primena pragarą... Koks vaistas kiekvieną "ne" gali paversti "taip"? Ir pagaliau Monika (akt. Gabrielė Malinauskaitė) ir Simas (akt. Marius Čižauskas) - nauja pora, kuri ką tik susipažino per atstumą... Kokie išbandymai laukia jų? Kuri iš porų atsidurs ant skyrybų slenksčio, o kuri sumainys žiedus?

Latest News

 • Kalėdinę pasaką Kauno lėlių teatre kuria ir dainų autorė bei atlikėja Bjelle

  12/12/15 ,via Respublika.lt

  Spektaklio autorius bei režisierius - Andrius Žiurauskas, dailininkė - Aldona Jankauskienė. Vaidina Saulius Bagaliūnas, Remigijus Endriukaitis, Audronė Grėbliūnienė, Laima Strazdauskienė ir kiti aktoriai. Pasidalink: Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype.

 • Naujas lietuvių filmas – lyg pabudimas iš košmaro

  10/21/15 ,via Lrytas.lt

  Bet ir Pijus patenka į klastos spąstus, nes jo kolega Pranas (aktorius Saulius Bagaliūnas) siekia paaukštinimo tarnyboje. Kunigas (aktorius Evaldas Leskauskas) – tarsi žmogus, kuris laukia, kaip jo gyvenimą nulems likimas. Kalbėdamasis su Kaziu jis

Books

 • Six Degrees of Kevin Bacon

  Jeff Milne. 2009. ISBN: 9780615285214,061528521X.

  This is an in depth reference work devoted to the movie trivia game Six Degrees of Kevin Bacon. It is far better and more complete than the terrible, short book by the games creators, which was mostly pictures and empty space on the page.

Directory

Transsiberian (2008) - Full Cast & Crew - IMDb

Transsiberian (2008) cast and crew credits, including actors, actresses, directors, writers and more.

... kingsley etienne chicot mac mcdonald colin stinton saulius bagaliunas

... kingsley etienne chicot mac mcdonald colin stinton saulius bagaliunas

SimpleCD | 《横穿西伯利亚》(Transsiberian)[BDRip]

SimpleCD | 《横穿西伯利亚》(Transsiberian)[BDRip]
Image by simplecd.me

Transsiberian, Dick Tracy, State of play, Oliver Twist, Ninja assassin ...

Transsiberian, Dick Tracy, State of play, Oliver Twist, Ninja assassin ...